مجموعه بهنام از سال 1352 در زمینه تهیه و عرضه محصولات الکتریکی تاسیس گردید،این مجموعه در سال 1386 با عرضه دوربین های مداربسته و جک های پارکینگی
مسیر خود را به سمت پخش و فروش محصولات امنیتی و حفاظتی تغییر دادهو همواره ارائه کالای مرغوب با پشتیبانی مطمئن را در سر لوحه کار خود قرار داده است.
از سال 1391 این مجموعه با اضافه کردن خدمات نصب و راه اندازیدر محل مشتریان گرامی قدمی نوین در کیفیت ارائه خدمات برداشته و همواره سعی و تلاش خود را معطوف به جلب رضایت مشتریان محترم نموده است.
ارتقای سطح خدمات و توان علمی شرکت از طریق جذب افراد مجرب و آموزش توسط متخصصینباعث پیشرفت روز افزون شرکت و رضایت مشتریان و همکاران گردیده است.
اکنون این مجموعه در مسیر پیشرفت خود در مجموعه های پیش رو دارای فروشگاه عرضه مستقیم محصولات ، سایت اینترنتی و کانالهای اطلاع رسانی در شبکه های اجتماعی می باشد.
فروشگاه اینترنتی دوربین مداربسته بهنام کالا فروشگاه تخصصی فروش دوربین مداربسته در کرج و فروش سیستم های حفاظتی فعال می باشد.فروشگاه بهنام کالا فراهم کننده دوربین مداربسته آنالوگ ، دوربین مداربسته تحت شبکه , دستگاه ذخیره سازی و نصب درب های شیشه ای و کرکره برقی است .

خدمات فروشگاه اینترنتی بهنام کالا

فروش , دوربین مدار بسته و آیفون تصویری و دزدگیر اماکن , سیستم اعلان و اطفاء حریق و کلیه لوازم مورد نیاز خانه هوشمند را تامین می کند. از جمله دیگر فعالیت های فروشگاه بهنام کالا فروش و نصب جک درب اتوماتیک , راهبند , دستگاه اکسس , کنترل کرکره برقی.برای دیدن قیمت به سایت مراجعه کنید و یا با مشاوران ما در واحد فروش تماس بگیرید.محصولات با کیفیت از برترین برند های موجود و ارائه خدمات گارانتی این محصولات سعی در کسب رضایت مشتری دارد . همچنین با بررسی تخصصی و مشخصات فنی محصولات قرار گرفته در سایت می توانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

 
رزومه کالای برق بهنام
رزومه کالای برق بهنام
رزومه کالای برق بهنام
رزومه کالای برق بهنام
رزومه کالای برق بهنام